Omluvenka

Mateřská škola Vora používá omlouvenky webové aplikace nasems.cz .

Prosíme rodiče, aby se zaregistrovali na stránkách nasems.cz , přihlásili se do svého účtu a zažádali o propojení s Mateřská škola Vora, Mariánské Lázně, Za Tratí 687, příspěvková organizace.

Nasems.cz Vám usnadní a pomůže s omlouváním Vašich dětí. Během pár vteřin vytvoříte OMLUVENKU a odešlete jí mateřské škole. Pouze vyplníte datum a napíšete důvod nepřítomnosti. Poté jen kliknete na tlačítko OMLUVIT a omluvenka se v okamžiku objeví v účtu mateřské školy. Nemusíte nikde hledat email mateřské školy nebo telefonovat do třídy. Jako rodič tak máte jistotu, že mateřská škola omluvenku vždy obdrží a mateřská škola má na oplátku velmi přehledný seznam omluvených dětí. Toto vše funguje na základě propojení účtu rodiče s účtem mateřské školy. K tomuto propojení dojde poté, co se rodič zaregistruje, přihlásí do svého účtu a požádá o propojení s mateřskou školou, do které chodí jeho dítě. Pokud má mateřská škola rodiče v aplikaci již předschváleného, dojde k automatickému propojení účtů a rodič může ihned začít využívat funkcí NAŠÍ MŠ.